fbpx

Porady

Przegląd okresowy samochodu:

Każdy zarejestrowany samochód musi przechodzić okresowe przeglądy techniczne na Stacji Kontroli Pojazdów. Można próbować we własnym zakresie przygotować auto do takiej kontroli i stawić czoło wszystkim napotkanym w związku z tym problemom. Ale można też powierzyć tę operację fachowcom – wykwalifikowanemu serwisowi MN Auto Szczecin. Umów się z nami na wizytę, a my przygotujemy i oddamy twoje auto do kontroli.

Nierównomierna praca silnika:

Istnieje na rynku wiele poradników z opisem najczęstszych usterek samochodu i sposobów ich usuwania. Nie zawsze jednak rozsądnie jest udawać fachowca. Często to co wydaje się dziecinnie proste bywa bardziej skomplikowane, a pozorna oszczędność słono nas kosztuje. MN Auto Szczecin do każdego problemu w funkcjonowaniu auta podchodzi indywidualnie. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt diagnostyczny umożliwiają szybką i trafną diagnozę a następnie naprawę.

Likwidacja szkody:

Nawet błaha z pozoru stłuczka może okazać się poważna dla innych podzespołów auta a jazda nim stać się wręcz niebezpieczna. Naprawiając samochód w MN Auto Szczecin dbamy o sprawdzenie wszelkich newralgicznych punktów auta mogących ulec uszkodzeniu podczas stłuczki.

Wymiana oleju w silniku:

Wymiana oleju to nic trudnego, ale szkoda brudzić rąk, bo zlecając nam jego wymianę za całość usługi zapłacisz równowartość ceny oleju zakupionego w sklepie.

VW, Skoda, Audi, Seat